Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Цирк

Цирк-кабаре «БАБИ BABYLON. Dakh Daughters»

Мероприятие в этом городе уже прошло

Стоимость билетов

200 - 750 грн.

Доки мужики планували Вавилонську вежу, баби знали, що це тимчасове. Коли мужики почали будівництво, баби збирали дітей у подорож. Коли вежа була зруйнована, і мужики втратили спільну мову, лише баби знали, що треба робити далі.

27 квітня о 19:30  Концертний зал НТТУ КПІ - неймовірні Dakh Daughters із новим проектом "БАБИ BABYLON". У шоу беруть участь повітряні гімнасти, еквілібристи та віджеї.

Дійство відбуватиметься на складній механічній сцені, складеній з восьми концентричних кіл, що обертаються в різні боки.

«Жінка завжди має більш справжнє, більш людяне розуміння того, що відбувається. Вони ставляться до світу мудріше. Так само було і в часи будівництва Вавилонської вежі», - розповідає режисер проекту Влад Троїцький.

У проекті "БАБИ BABYLON" гурт Dakh Daughters представлять абсолютно новий матеріал, а також маловідомі пісні, які отримали нове звучання.

Ще більше музичної майстерності, ще більше провокативних текстів, ще більше драматизму та, звичайно, іронії. Баби про Babylon – так як воно було і є.

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   

Видео

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.