Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Концерты

Литературный вечер Катерина Бабкиной

Мероприятие в этом городе уже прошло

Стоимость билетов

Бесплатно

Жанр Литературный вечер
Дата 6 октября 2016

6 жовтня в 20:00 у ресторані та арт-просторі BARVY відбудеться літературний вечір з відомою українською письменницею Kateryna Babkina, авторкою поетичних збірок “Вогні святого Ельма” та “Гірчиця”, “Знеболювальне і снодійне”, книги оповідань “Лілу після тебе”, роману “Соня”, дитячої книги "Шапочка і кіт". Остання книга Катерини «Щасливі голі люди», яка побачила світ у 2016 році — присвячена звичайним сучасним українцям, що народились у 80-х та зараз творять історію нашої країни.

Катерина є також журналістом, драматургом та сценаристом, з нею співрацюють найкращі українські та зарубіжні видання, такі як Esquire, Фокус, Бізнес, Le Monde, ART UKRAINE, Harper's Bazaar, The Insider, ПЛАТФОРМА, Buro 24/7. У 2013 році Катерина Бабкіна представила дебютну короткометражну стрічку «Жовта коробочка», а зараз готує документальний фільм про дітей-аутистів Mia Come Play With Us.

Із задоволенням запрошуємо вас провести атмосферне вечір з Катериною у BARVY, щоб почути уривки творів, які підкорили багатьох українців, з вуст авторки!

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить», Вы принимаете Правила размещения комментариев. Отзыв не будет опубликован, если он содержит ненормативную лексику, оскорбления и угрозы