Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Концерты

Музыкальный вечер памяти Александра Вертинского «Киев - Родина нежная...»

Мероприятие в этом городе уже прошло

Инфолиния

+380 44 235 82 47

Стоимость билетов

100 грн.

Жанр Инструментальный вечер, Скрипка, Фортепиано
Дата 24 мая 2017

«Київ - ніжна Батьківщина...»

До 60-річчя з дня відходу у вічність співака Олександра Вертинського.

Киянина та українця, попри його численні маски…

Він співав російською, відтак його представляють як російського артиста, але в останні роки свого життя під час перебування в Києві та зйомок українською мовою в одному з фільмів його приспане українство повертається і він себе в цьому остаточно стверджує.

Цьому поверненню мандрівого сина до рідної землі присвячено вечір, де звучатимуть музика, вірші, листи та розповіді про Вертинського, а також будуть показані унікальні відео-, аудіо- та фотодокументи про його перебування в Києві.

Автори задуму - відомий журналіст, історик та дипломат Богдан Нагайло та ансамбль "Kiev-OrchesTrio" - запрошують Вас відкрити для себе ще одну дивовижну сторінку української культури та історії.

На Вас чекатиме багато несподіванок…

Вшануємо 60-ті роковини відходу у вічність цього славетного Киянина-космополіта, та водночас повернемо його Україні, так як він сам хотів наприкінці життя.

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.