Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Концерты

Рождество с Ниной Матвиенко

Мероприятие в этом городе уже прошло

Инфолиния

+380 44 204 91 32
+380 44 204 92 03
+380 44 406 83 26 

Стоимость билетов

150 - 500 грн. 

Жанр Народная музыка
Дата 10 января 2017

Чарівна, як душа Різдва, Народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко. Її велика душа і материнське серце не має меж. Здається, що вона своєю благодійністю хоче охопити всіх людей, які потребують допомоги. З перших днів війни Ніна Матвієнко побувала в зоні АТО безліч разів, де своїм голосом хотіла зігріти кожне серце солдата. Також, вона не може стояти в стороні, коли мова йде про дітей-сиріт. І тому, Ніна Матвієнко та люди, яким небайдужа та ситуація, в якій знаходиться наша країна, хочуть подарувати хоч частинку різдвяного дива дітям-сиротам.

Пісні Ніни Матвієнко, без перебільшення, звучать як Г імн України. У програмі концерту прозвучать пісні, що вже давно полюбились кільком поколінням слухачів та низка різдвяних творів, які є невід’ємною частиною традицій нашого народу.

В концерті беруть участь артисти з добрим, великим серцем, яким небайдужа доля дітей-сиріт.

  • Тоня Матвієнко – голос, який важко сплутати. Свій надзвичайний талант Тоня використовує для популяризації сучасної української пісні. На концерті ви побачите і почуєте неповторний тандем мами та доні.
  • Сьогодні ім'я народної артистки України Наталії Бучинської є уособленням ніжності, тендітності, вічної юності і жіночності – образу Дівчини–Весни. Воістину талановита та щира людина, проста у спілкуванні з людьми і високо цінує своїх глядачів.
  • Дмитро Андрієць – голос, що запалює серця. Молодий, талановитий співак, пісні якого сповнені любов’ю до рідної землі, рідної мови, традицій та вічних цінностей українського народу.
  • Гурт «Квант» - назва гурту означає частинку світла. Саме такою і є їх музика. Різдвяні мелодії у виконанні гурту подарують вам святковий настрій.
  • Поль Манандіз - француз з душею українця, який закоханий в ураїнську замлю, її традиції та пісні. У його виконанні українські пісні звучать з неповторним шармом.

Подаруймо разом дітям справжнє диво Різдва!

Благодійний концерт. Гроші з продажу квитків будуть перераховані дітям-сиротам. 

Видео

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.