Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
События

Воздушно-акробатическая представление «ГАЛИЛЕО»

Мероприятие в этом городе уже прошло

Стоимость

Бесплатно

Жанр Досуговая программа, Театрально-цирковое шоу

"І все-таки вона крутиться!" — вигукнув сміливий винахідник.

І все-таки, 14 рік поспіль, Французька весна розпочнеться великим вуличним дійством!

Повітряно-акробатична вистава ГАЛІЛЕО від компанії Deus ex machina

З приходом стутінок у небі починає хитатись велика сфера, її приводять в рух повітряні акробати, що виконують неймовірні трюки, нехтуючи законами ваги та тяжіння. У русі сфера піднімається все вище до зірок… 

Чується голос, це Галілео – італійський астроном XVII століття. Він розповідає історію свого відкриття – теорії геліоцентризму, згідно якої сонце є центром системи планет, що обертаються навколо нього, і Земля також. Отже, за задумом режисера сфера – це небо, а акробати – зірки…

Видовищно, захоплююче, неймовірно ніжно та гарно… 

Заснована у 2009 році компанія Compagnie Deus ex machina – мистецький колектив, що спеціалізується на створенні вуличних вистав для дорослих і дітей з елементами цирку, піротехніки, повітряних структур. «Галілео» — четверта за рахунком вистава з репертуару компанії. 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   

Кадры

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.