Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Спектакли

Лесь Подервянский «Эпические пьесы в исполнении автора»

Мероприятие в этом городе уже прошло

30 серпня в Будинку Офiцерiв культовий автор “епічних п’єс”, Лесь читатиме зі сцени свої твори. Як завжди, дітей в залу не запрошують, бо жорстка сатира сучасного класика традиційно містить матюки. Тож український геній читатиме для дорослих П’єси Подерв’янського – то суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, то море прихованої й неприкритої іронії.

Ви почуєте свої улюблені твори видатного українського сатирика. Саме ті, що вдома заслухали свого часу по колу та розібрали на цитати: “Діана”, “Нірвана”, “Кацапи”, “Блєск і ніщєта підарасів” , «Гамлет» та інші надвідомі п»єси Леся.

Сам Подерв’янський вважає себе в першу чергу художником. Позатим він вже класик української літератури. П’єси Подерв’янського вплинули на розвиток новітньої української літератури.

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Отзыв не будет опубликован, если он содержит ненормативную лексику, оскорбления и угрозы
Афиша театров afisha.relax.ua представляет вашему вниманию спектакль «Лесь Подервянский «Эпические пьесы в исполнении автора»» в Киеве. Место проведения спектакля - «Дом офицеров» . У нас вы можете ознакомиться с расписанием, стоимостью билетов, отзывами, кратким описанием, оставить свой отзыв о спектакле.