Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

II Всеукраинский фотоконкурс «Паруса Украины»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Жанр Тематическая выставка, Фото
Стоимость входа

Свободный

У 2015 році відбувся Перший відкритий Всеукраїнський конкурс яхтової фотографії, організований для всіх, хто любить вітрила і море в мистецтві фотографії. У перший рік були проведені виставки в Одесі, Києві, Миколаєві та дві церемонії нагородження. За два роки існування проект став помітною подією у вітрильному співтоваристві завдяки виставкам і підтримці інформаційних партнерів – Національної спілки фотохудожників України та мариністичного журналу «Шкіпер».

Більшість учасників конкурсу – це яхтсмени-фотографи з Одеси, Миколаєва, Запоріжжя, Харкова, Києва, Вишгорода, Черкас, Херсона, Фороса, які представили на суд публіки і журі понад тисячу цікавих і надихаючих знімків. Оцінка творчих робіт учасників конкурсу проходила за підтримки Київської та Одеської організацій Національної спілки фотохудожників України.

Учасники анонімно представляли свої роботи в двох категоріях – «Аматор» та «Майстер», у яких були присутні наступні розділи:

  • жанр/жанровий портрет, що об'єднує портретні фотографії, зняті під час вітрильних перегонів і пов'язані з вітрильним спортом – це підкорення стихії, приборкання хвиль, радість і відчуття свободи. Фотографії цього розділу присвячені сюжетам і емоціям, що наповнюють вітрильний спорт, в тому числі і забавним моментам. І, безумовно – це дитяча жанрова фотографія, зворушлива і мотивуюча займатися яхтингом з ранніх років;
  • пейзаж – мальовничі краєвиди, відмічені географією вітрильних змагань. А також яхтинг як істотна частина життя міст, розташованих на берегах річок чи морей – фото вітрильників на фоні урбанізованого ландшафту;
  • спорт – екстремальні фотографії вітрильного спорту, динамічні й захоплюючі;.
  • етюди – творчий погляд на сюжети, які оточують прекрасний в кожній своїй миті вітрильний спорт.

Оскільки назва фотоконкурсу – «Вітрила України», перевага віддавалася фотографіям, знятим в акваторіях України. Наступний конкурс планується доповнити розділом «Українські яхтсмени на міжнародних регатах», сюжети якого мають бути зняті саме українськими фотографами.

І, нарешті, головна номінація конкурсу – Гран-прі, переможець у якій визначається як Автор, який найбільш повно розкрив тему вітрильного спорту і набрав найбільшу кількість призових фотографій, представлених у всіх розділах конкурсу. Другий рік поспіль Гран-прі нагороджується Любов Котляр, яка цього року відзначена у 7 номінаціях з 12 можливих у категорії «Майстер».

Перша експозиція за традицією відбулась в Одесі – у Музеї сучасного мистецтва Одеси. В Києві вона проходитиме з 18 по 31 січня у Центральному Будинку архітектора України. Після Одеси і Києва «Вітрила України» експонуватимуться у Миколаєві та Дніпрі.

За підсумками конкурсу видається одноіменний фотокалендар «UKR 2017. Вітрила України».  Завдяки участі у проекті компанії «Інтерпарус» кожен учасник і члени журі отримують авторський екземпляр календаря. Офіційні партнери проекту: друк виставкових фотографій – компанія «Gross», друк фотокалендаря – компанія «Terminova». 

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.