Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка Дмитрия Эрлиха «Возрождение/версия 1.0»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн-Вс: 11:00 — 19:00
Жанр Живопись

Виставка стане першою частиною з циклу персональних і кураторських проектів, у яких Дмитро Ерліх досліджує поняття «українського ренесансу» у контексті роздумів про формування та існування паралельної утопічної української реальності. 

Звертаючись до сучасного постмодерного дискурсу, який свідчить про неможливість винаходу як такого у світі, де усе вже було винайдено до нас, а автор давно помер, художник пропонує свою концепцію творення, утопічність якої рішуче бореться з фруструючим сучасним світом мистецтва. «Ми не можемо створити нічого нового. Це нездійсненна мрія! Культурна індустрія використовує застарілі ідеї і формули, перероблює і заново використовує свою історичну пам’ять. Новий нарратив на основі застарілого entertainment`а. Усвідомлена копія копій, повторюваних копій, обробка обробленого, відродження відроджень», - описує автор свій проект. Виставка Дмитра Ерліха – це, певним чином, спроба протистояти викликам, які сьогодення ставить перед художником, вимагаючи від нього унікального і геніального твору мистецтва. Дмитро уникає прямого протистояння, створюючи утопічну реальність, де винайдення поступається примноженню. 

Дмитро Ерліх – одеський художник. Народився у 1989 році. Закінчив Одеське художне училище ім. М. Б. Грекова у 2011 році. Закінчив Міжнародний гуманітарний університет, факультет дизайну у 2013 році. Брав участь у багатьох групових виставках, учасник кількох групових проектів. Учасник Art Kyiv Contemprorary VII у «Мистецькому Арсеналі», а також Одеської бієнале у 2013 році.

Виставка триватиме з 25 січня до 6 лютого 2017 року.

Відкриття виставки: 24 січня о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8б, галерея «ДУКАТ». 

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.