Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Внутренняя япония

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн: 11:00 - 16:00, Вт-Вс: 11:00 – 19:00
Жанр Живопись
Стоимость входа
  • 30 грн.
  • 15 грн. - льготный билет

* к льготным категориям относятся: студенты, школьники, пенсионеры. 

Проект включено до переліку офіційних заходів Міністерства закордонних справ України та Посольства Японії в Україні, присвячених року Японії в Україні.

1 лютого в МВЦ «Музей історії Києва» відкривається виставковий проект “Внутрішня Японія”,  приурочений року Японії в Україні. На виставці буде  представлено близько 30 робіт провідних українських художників, які продемонструють власне бачення Японії та культури цієї дивовижної країни.

«Внутрішня Японія» – виставка, що буде цікавою як тим, хто побував у Японії, так і тим, у кого поїздка до Країни Сонця, що сходить ще попереду. Японія – країна квітучої сакури, магічно-привабливий край гейш і самураїв, Соні та Тойоти, Мурасакі Сікібу та Муракамі Харукі. Здавалося б, цю країну витонченої екзотики знають усі, проте вона загадкова, як посмішка Джоконди – зачаровує, інтригує і багато чого приховує.

У багатьох реальних та уявних поціновувачів японської культури існує своя “Японія” як ідеал гармонічного поєднання краси та сили, витонченості та мужності, традицій та сучасності, холодного раціо і чутливості.

Якою ж є Японія для нас, українців? Японія зовнішня, реальна і Японія внутрішня, уявна? Як вони співіснують та уживаються між собою? Куди нас веде цей шлях на Схід?

На ці питання спробує дати відповідь проект “Внутрішня Японія”. Його мета – відтворити засобами візуального мистецтва ту роль, що відіграє японська культура у світогляді  українців, переосмислити кліше та встановити нові, інколи зовсім несподівані зв’язки і асоціації.

Окрім Києва проект буде представлено в інших містах України та в Японії. На виставці буде також презентовано каталог проекту.

Учасники проекту: Андрiй Блудов, Сергій Гай, Микола Журавель, Костянтин Зоркін, Гамлет Зiнькiвський, Олексій Іванюк, Наталія Карпінська, Наталія Корф-Іванюк, Роман Романишин, Сергій Савченко, Петро Сметана, Денис Струк.

Куратор проекту: Андрій Накорчевський.

За підтримки:

  • Посольства Японії в Україні;
  • Міністерства закордонних справ України;
  • Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського. 
Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.