Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Персональная выставка живописи Николая Малышка «Колір»

Мероприятие уже прошло

Время работы Вт-Вс: 10:00 - 17:30
Жанр Живопись
Стоимость входа
  • 30 грн. - для взрослых
  • 9 грн. - для школьников, студентов и пенсионеров 

7 лютого 2017 року о 18:00 Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” та Резиденція «Великий Перевіз» запрошують на відкриття виставки “МИКОЛА МАЛИШКО. КОЛІР“.

Співпраця між Музеєм Івана Гончара та Резиденцією Великий Перевіз розпочалася торік. 2017-го вона продовжується низкою нових проектів, з-посеред яких «Колір» Миколи Малишка є програмним. У ньому відомий український художник торкається універсальної проблематики – кольору, його генези, формотворчих чинників, естетичних, психологічних та емоційних факторів сприйняття. Останні притаманні не лише фаховому мистецтву, зокрема малярству, а й народній культурі, у якій колір набуває символічних, знакових функцій.

На виставці представлена частина з близько 100 полотен, створених Малишком впродовж 2015–2016 років. Як зауважив автор, це найбільш повна і послідовна спроба дослідити явище, яке нуртувало його впродовж життя.

Партнер проекту: Арт-центр «Я Галерея»

Виставка триватиме до 19 березня 2017 року. 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.