Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка абстрактной живописи Андрея Ревенко «БН»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн: 11:00 - 16:00, Вт-Вс: 11:00 - 19:00
Жанр Живопись
Стоимость входа
  • 30 грн.
  • 15 грн. - льготный билет

* к льготным категориям относятся: студенты, школьники, пенсионеры. 

«Живопис для мене – можливість відчути себе
максимально вільною людиною…»

Андрій Ревенко 

Виставка «БН» – це вільний погляд художника Андрія Ревенка на навколишню дійсність – співіснування фактур, кольорів, ліній і плям. На перший план висувається зорова конструкція. Художник відходить від чітких, конкретних форм з метою експресії, вираження свого внутрішнього стану. Творчість художника характеризується насиченою колористикою, яка посилює узагальнені форми. У роботах Андрія Ревенка витончені колірні рішення поєднується зі складними, часто багатошаровими техніками нанесення і активними експериментами з матеріалом. Майстер будує свої живописні композиції повністю довіряючись інтуїції та уяві. Кожен образ, сюжет перед своїм «народженням» проходить довгий шлях осмислення. Картина – це вже концентрований мистецький висновок індивідуального аналізу реальності, що нас оточує. 

Андрій Ревенко не втомлюється прогресувати в професійному руслі, розвиватись, вдосконалювати вже вироблену техніку і знаходити нові шляхи втілення творчого потенціалу на полотні.  

Художник має на меті створити двосторонній зв'язок між глядачем та його картинами, а тому в рамках виставки «БН» організовує творчий конкурс на кращий опис його картини. Кожен відвідувач матиме можливість сам для себе визначити смислове значення робіт, виокремити найяскравіші моменти, пофантазувати і таким чином розповісти по-своєму про картини.  Детальніше на www.facebook.com/RevenkoAndriy/

Відкривати виставку запрошений відомий мистецтвознавець Олексій Титаренко.

Відкриття виставки – 16 лютого о 19:00 в МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7). 

Акредитація для ЗМІ за номером (096) 90 65 189 (Ілона)

Куратор від музею - Валерія (097) 667 18 52 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   

Кадры

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.