Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка «Я – бесконечность. Фрипулья!»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн-Вс: 11:00 — 19:00
Жанр Арт-объект, Живопись, Тематическая выставка, Фото

«І ніякий я не Федір, і ніякий я не Тетянич…
… Я - нескінченність!»
  - так відповідав митець, коли друзі вітались з ним на ім’я та прізвище. - Фрипулья! - виголошував він при знайомстві, вражаючи своїм ексцентризмом непідготовлену публіку. 

Усією своєю художньою практикою Фрипулья маніфестував емансипацію мистецтва, позбавлення художнього акту будь-яких обмежень і формальностей. Перформанси художника були вкрай живописними (за рахунок яскравих костюмів та великої кількості атрибутів), а живописні роботи — перформативними. Варто лише згадати композицію «Три козаки» із зображенням двох воїнів, яку Тетянич експонував, лягаючи долу з сокирою, і, таким чином, ставав «третім козаком». Митець розробив концепцію житла майбутнього – біотехносфери, макети та повнорозмірні моделі яких він робив з вторинної сировини, пересувався містом у химерних, власноруч створених костюмах зі сміття: дерев’яних уламків, пластику, ганчірок із плямами фарби, фольги та бляшанок, творив чудернацькі інсталяції та влаштовував видовищні хепенінги. У своїх живописних творах, а також у маніфестах і перформансах, Фрипулья часто звертався до архетипів української культури, вплітаючи їх у концепцію всеосяжної нескінченності. 

Федір Тетянич суттєво випередив свій час — сучасники не сприймали його серйозно, вважали диваком. Насправді ж він виробив не тільки власну філософську концепцію, але й трансформував усе своє життя у тотальний художній акт. Витворивши свій самобутній світ — світ Фрипульї, він став втіленням справжньої свободи та сформував образ нового художника — мислителя, генератора ідей, універсальної людини, позбавленої обмежень. 

17 лютого о 19:00 галерея «Дукат» відкриє виставку, присвячену 75-й річниці Федора Тетянича (Фрипульї), легенди українського альтернативного мистецтва. Окрім живописних творів в експозиції буде представлено арт-об’єкти, а також архівні фото- та відеоматеріали митця, деякі з них будуть презентовані вперше. 

Галерея «Дукат» вдячна родині художника за сприяння в проведенні виставки. 

Виставка триватиме з 18 лютого до 12 березня 2017 року.

Відкриття виставки: 17 лютого 2018 р. о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8б, галерея «ДУКАТ».  

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.