Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Александры Ерастовой «13:13 - На перекрестке миров»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн: 11:00 - 16:00, Вт-Вс: 11:00 – 19:00
Жанр Живопись
Стоимость входа
  • 30 грн.
  • 15 грн. - льготный билет

* к льготным категориям относятся: студенты, школьники, пенсионеры. 

Олександра – молода художниця, яка шукає себе у невідривному зв’язку з природою вищих сил, що проявляються на Землі.

Арт-проект «13:13 – На перехресті світів» – це спроба художниці показати Людину на перетині двох паралельних реальностей. Одна з них – це Світ фізичних земних законів, в якому «Походження» людини полягає у довгому шляху еволюції та природного відбору, де завжди  яблуко падає тільки вниз, любов може обернутися на ненависть, сміх на сльози, мир на війну, де панує дуальність у всьому та існує тонка грань між добром та злом, а людина є рабом життєвих обставин. У той же час паралельно цьому існує інший метафізичний Світ, якому підкоряються квантові закони, а нас «Створив» за своєю подобою Всемогутній Творець, який наділив людей свободою вибору та даром творчості.У цій духовній реальності можливості виходять далеко за межі нашої свідомості, яблука можуть падати вверх, люди ходити по воді: там панує нероздільність Любові, Добра та Миру, а Людина стає справжнім творцем свого Життя. Місточок між цими Світами прокладається особистим вибором кожного.

Олександра Єрастова часто використовує магічний сенс числа «13» у своїй творчості, оскільки 13 для неї символізує число переходу, завершеність одного і початок нового циклу. Навіть назва виставки Олександри Єрастової складається із двох серій робіт, кожна з яких налічує 13 картин. У першій  зображено симбіоз Людини і Тварини. Друга серія демонструє пояснення сутності світу у метафізичному плані.

Відкриття виставки – 17 січня о 18:30 в МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).

Акредитація для ЗМІ за номером: (096) 90 65 189 (Ілона)

Куратор від музею: Зоя Олександрівна (067) 935 13 87 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   

Кадры

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.