Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Future Education Forum

Мероприятие уже прошло

Время работы 9:30 - 19:00
Жанр Форум

11 березня в Українському домі відбудеться  перший  Future Education Forum. Відомі освітяни, громадські активісти та науковці розкажуть про освіту майбутнього та тенденції  світового навчального процесу. 

«Головна ідея Future Education Forum – це спроба відповісти на запитання батьків щодо можливих сценаріїв розвитку суспільства та місця в ньому сучасної дитини – майбутнього дорослого. Яким чином батьки, які в змозі взяти «правильну» відповідальність за майбутнє своїх дітей, можуть допомогти зробити влучний вибір чи наштовхнути до роздумів про свідомий вибір свого майбутнього», - розповіла Оксана Стоєцька, організатор  Future Education Forum.

FUTURE EDUCATION FORUM - це можливість знайти відповідь на запитання: що чекає наших дітей і як ми, як батьки, можемо їм в цьому допомогти?  Освіта майбутнього вже сьогодні: де ми зараз, куди прямуємо, що нас чекає; як підготуватися до нововведень самому і як підготувати свою дитину. 

Спікери Future Education Forum – провідні діячі освіти, науки, громадянського суспільства, технологічної та економічної сфери. Про тренди в суспільстві та освіті, тенденції та песпективи на першій сесії з нами поділяться Михайло Крікунов, Павло Шеремета,  Наталія Шульга, Володимир Нікітін та Іветта Делікатна. Про практичні особливості реалізації нових напрямів в навчальному процесі, про особливості сучасних дітей та шляхи виховання та розвитку щасливої дитини з учасниками Форуму поділяться Оксана Стоєцька, Сергій Чумаченко, Катерина Ясько, Ярослава Гресь та Олексій Молчановський. Відчути на собі особливості та можливості застосування гри (play) в навчальному процесі учасники Форуму зможуть на майстер-класі Оксани Роми. 

Форум завершиться дискусійним майданчиком за участю успішних дітей, їхніх батьків, а також презентацією соціальних проектів: FIRST® LEGO® League, СОУП (Самоорганізовані учбові простори), SchoolAngels, EdEra, GoFundEd та багато інших.  

Модератором заходу виступить Марина Саприкіна, ініціатор створення Коаліції STEM в Україні, партнера заходу. 

Організатори: 

Компанія «ПРОЛЕГО» - лідер у розробці навчальних програм із робототехніки для навчальних закладів; як ексклюзивний офіційний представник LEGO Education компанія 9 років поспіль займається впровадженням міжнародної освітньої STEM-програми LEGO Education в Україні. 

Співорганізатором Форуму є Education HUB - освітній простір нового формату, який об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, шукає нові ідеї та знання, хто прагне вдосконалити себе, та долучитися до позитивних суспільних змін. 

Партнером форуму є Коаліція STEM освіти, яка є платформою для об’єднання компаній, навчальних закладів, експертних організацій заради підвищення якості STEM-освіти в Україні. 

Реєстрація за посиланням: http://edhub.com.ua/roditeli/future-education-forum/

Реєстраційний внесок:

  • до 1 березня 2017 включно складає 600 грн.,
  • 2-10 березня 2017 – 750 грн.,
  • 11 березня - 900 грн. 
Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.