Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Александра Гнилицкого «Реальность иллюзии»

Мероприятие уже прошло

Время работы Вт-Вс: 11:00 - 20:00
Жанр Графика, Живопись, Скульптура
Стоимость входа
  • Полный билет - 60 грн.
  • Льготный билет - 30 грн.

Право на льготный билет имеют пенсионеры, школьники, студенты (при наличии удостоверения).

23 лютого о 18:30 відбудеться відкриття масштабного виставкового проекту "Олександр Гнилицький. Реальність ілюзій", який триватиме до 26 березня. 

У виставці будуть представлені зразки живопису, скульптури, графіки і медіа руки одного з найяскравіших представників "нової хвилі". 

Гнилицький був найменш передбачуваним художником в українському арт-процесі – мінливий, ірраціональний спосіб існування спровокував невизначеність, розмитість характеристик. Звідси стратегія його шляху – постійно мімікрувати, вислизати, перевтілюватись.

Різноликість автора в її хронологічній протяжності постає перед глядачем на великій виставці в Мистецькому Арсеналі. Але вона не будується просто як підсумкова ретроспекція. У неї є певний концептуальний стрижень, винесений в заголовок виставки – реальність та ілюзійність світу в їх взаємоперетворенні і взаємопроникненні. Саме він, цей стрижень, поєднує все це несповідиме і дивовижне різноманіття у цілісний – особливий і неповторний – художній світ Олександра Гнилицького. 

Його творчий шлях зображений не в лінійній, а в смисловій формі – виставка розщеплюється як пазл, породжуючи на очах глядача складний “експозиційний спектакль”, де окремі фрагменти, цикли, вузли і сенси цього пазла, складаючись і переплітаючись в несподіваній логіці, сприяють інтенсивному і хвилюючому переживанню естетичного досвіду у всьому його різнобарв’ї. 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.