Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Музей новостей

Мероприятие уже прошло

Время работы Вт-Вс: 11:00 - 20:00
Жанр Тематическая выставка
Стоимость входа
  • Полный билет - 60 грн.
  • Льготный билет - 30 грн.

Право на льготный билет имеют пенсионеры, школьники, студенты (при наличии удостоверения). 

В Мистецькому Арсеналі відкривається виставка “Музей новин”

2 березня 2017 року в Києві відкриється масштабний культурно-освітній проект Музей новин, приурочений до 20-річчя програми ТСН. Експозиція музею, яку представлять у головному виставковому просторі Києва — Мистецькому Арсеналі — розповість про те, як створюються новини, як вони змінюють життя своїх героїв, розкриє таємниці рейтингів та внутрішню кухню виробництва новин, презентує унікальні експонати часів здобуття незалежності, а також представить 100 головних новин України.

Експозиція музею налічуватиме 10 залів з інтерактивними зонами, кожна з яких присвячена окремій темі. Так, в одному з залів відвідувачі музею дізнаються, як створюються новини, яким чином  люди стають героями новин і як змінюється їхнє життя після виходу матеріалу в ефір, побачать ролі ведучих і журналістів у цьому процесі. У музеї також передбачена інтерактивна зона — телестудія, де кожен зможе спробувати себе у ролі ведучого чи репортера та створити власну телевізійну новину: від запису стендапу до фінального монтажу.

«ТСН ― унікальний бренд для країни, який став свідком найвизначніших подій в Україні, а останнім часом ще й рушійною силою перетворень. Для нас дуже важливо, аби наші глядачі зрозуміли сам процес створення новин, те, яку відповідальність несе журналіст, і те, наскільки новини впливають на життя людей, ― говорить генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко. ― Ми впевнені, що завдяки музею глядачі зможуть зазирнути за лаштунки телебачення та побачити, які новини сформували нашу країну».

Окрім цього, у музеї заплановані голосування та тести, під час яких глядачам запропонують відповісти на запитання з журналістської етики: вирішити, як має діяти журналіст у тій чи іншій ситуації, яка новина достовірна, а яка ні. Окрема частина експозиції зосереджена навколо ста головних новин незалежної України.

Над їхнім вибором працювало журі із понад 30-ти експертів: істориків, політологів, соціологів, журналістів, громадських діячів та лідерів думок. Відвідувачі також зможуть проголосувати за 10 найвизначніших новин в історії незалежної України.

«Ми раді, що Мистецький Арсенал стає частиною Музею новин, адже ми усвідомлюємо важливість новин для суспільного життя і змін у ньому, — говорить заступник генерального директора Мистецького Арсеналу Юлія Ваганова. — Цей проект дозволить відвідувачам розібратися у складному процесі творення новин і у їх наслідках для життя кожного громадянина і держави в цілому. Кураторська група Арсеналу відповідає за дослідження взаємозв’язків між подіями, їх висвітленням, відповідальністю та культурними явищами у суспільстві».

Зал, присвячений незалежності України, розповість не тільки про відображення цієї визначної події у новинах, але і представить цінні експонати — від чернетки Акта проголошення незалежності України з особистого архіву Левка Лук’яненка до транспарантів, з якими українці виходили на вулиці столиці в пам’ятні дні.

«Ми часто сперечалися, коли відбирали експонати, — зізнається головний редактор проекту Гліб Гусєв. — Пір’яна ручка, національний прапор, футбольний кубок або боксерський пояс — гідними музею їх роблять не краса, вартість або розмір, а те, що люди, які тримали їх в руках, змінили спосіб життя країни та її самосвідомість. Серед кількох сотень предметів ми намагалися вибрати найголовніші. Ті, що найголосніше нагадують: останні 25 років новітньої історії України нам не наснилися, вони були насправді; наші вчинки визначили, як ми живемо зараз і як будемо жити в майбутньому». 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.