Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Салаха Аль-Чалаби «Современная скульптура»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн: 11:00 - 16:00, Вт-Вс: 11:00 – 19:00
Жанр Скульптура
Стоимость входа
  • 40 грн.
  • 20 грн. - льготный билет

* к льготным категориям относятся: студенты, школьники, пенсионеры. 

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» та «Точка сучасних митців» представляють виставку сучасної скульптури талановитого арабського скульптора Салаха Аль-Чалабі.

17 березня в Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» (вул. Б.Хмельницького, 7) у рамках проекту «Думки.Київ. Форми.Луганськ. Відчуття.Багдад» відбудеться відкриття виставки сучасної скульптури молодого арабського скульптора Салаха Аль-Чалабі, який нині мешкає у Києві.

Мета виставки: популяризація сучасного мистецтва, а також сприяння налагодженню культурного діалогу між українським та арабським народами. Ця культурна подія має на меті також показати шлях сучасного художника крізь війни, кордони країн, страх, любов і переживання, що дають можливість людині осмислити світові події з філософської точки зору, а також збудувати мости порозуміння між різними містами й країнами за допомогою сили мистецтва.

Твори автора ніби промовляють до глядача, що сутність мистецтва неможливо обмежити рамками однієї країни. Як говорив К. Станіславський: «Мистецтво не має національності». Мистецтво – це міжнародна категорія, яка говорить до поціновувача різними мовами, об’єднує людей різних рас і національностей силою своєї всеохоплюючої естетики і краси, нівелюючи нерукотворні міжнаціональні кордони, переступаючи через війни і ненависть.

Міграція – сучасний процес, що охопив увесь світ у зв’язку з безперервними військовими конфліктами, пошуками кращих умов життя або сенсу буття. Але де б не був художник – він не може залишатися байдужим до подій та реалій навколишнього світу. Митець переосмислює їх і продукує у власній інтерпретації. Зазвичай, його рішення бувають несподіваними, хвилюючими, і, водночас, дивують простотою й глибинністю.

Неординарні роботи арабсько-українського скульптора розкажуть Вам сучасну історію цивілізації, допоможуть поглянути в минуле й майбутнє, розкриють мікрокосм людини і макрокосм людства в цілому.

Після прем’єрного показу в Києві експозиція експонуватиметься в інших містах України, ОАЕ та країнах Європи.

МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).

Акредитація для ЗМІ за номером (096) 90 65 189 (Ілона)

Куратор від музею – Валерія (097) 667 18 52 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.