Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Ольги Кошелевой «Искусство, что движется»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн: 11:00 - 16:00, Вт-Вс: 11:00 – 19:00
Жанр Живопись
Стоимость входа
  • 40 грн.
  • 20 грн. - льготный билет

* к льготным категориям относятся: студенты, школьники, пенсионеры. 

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» та художниця Ольга Кошелєва представляють виставку  живопису «Мистецтво, що рухається»

Ольга Кошелєва – молода і надзвичайно талановита українська художниця, у творчих здобутках якої  є виставки у Києві, Парижі, Нормандії, вона брала участь в «Арт Монако» та виставці сучасного мистецтва в Торонто.

Творчість Ольги – це яскраво виражений рух колірної експресії. Ольга перетворює звичайні предмети на дивовижні твори мистецтва.

Роботи художниці знаходяться у приватних колекціях у Франції, Бельгії, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Італії, Великобританії, Україні та інших країнах.

Мистецтво в розумінні Ольги нерозривно пов’язане з самим життям – його еволюцією, становленням, динамікою….Тема колес виглядає  як тема активного  обертання, радісної пригоди та стрімкого руху.

Розглядаючи динамічні інсталяції  Ольги, ми поринаємо в стан злиття тимчасового та вічного. Мистецтво, що рухається, наближає нас до цілі нашого буття.

Говорячи про мистецтво  Ольги, ми бачимо його різноманітність, воно виходить за рамки буденності. В своїх роботах Ольга висвітлює наступні хвилюючі її теми: космічне життя, будівництво суспільства та постійне, незнищене, радісне відтворення самих себе, що відображає основні ідеї філософії гедонізму. Любов для Ольги  як  невичерпна ноосфера, де закарбувався вплив великого Еросу, що просочився у всі пори та рецептори флори і фауни.

Живопис Ольги наповнений по-юному радісними емоціями, які неначе спонтанне вранішнє світло, сліплять очі. На її картинах відображена ідея життя в постійному русі : справжнього, насиченого драйвом, екшеном та відривом, що нагадує нам театральну вакхічну процесію торжествуючих менад до священного гаю. Таке життя завжди повинне бути екстатично живим, багатогранним, радісним і динамічним.

МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).

Акредитація для ЗМІ за номером (096) 90 65 189 (Ілона) 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.