Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Николая Троха «Чемодан Троха»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн-Вс: с 11:00 до 19:00
Жанр Живопись, Фото
Стоимость входа

Свободный

10 березня культурна лабораторія EDUCATORIUM відкриває виставку творів фотографа і художника Миколи Троха «Чемодан Троха». Виставка представить оригінальні світлини, колажі, картини у авторській техніці, створені у різні роки, а також аналогові та цифрові фото-слайди автора.

«Творчі пошуки Миколи Троха межують із новаторством фотографів Німеччини і Австрії 20-х років ХХ ст. Андеграундний та часом гротесковий спосіб життя Троха, його естетичні погляди знайшли відображення у його творах. Унікальність «трохівського» бачення саме в тому, що його власний стиль формувався поза часом, автономно-емпірично. Пізніше роботи Миколи вплинули на ту постдепресивну проекцію його колег, які творили в автентичній атмосфері свій обов'яково-залежний "індастріал-смоук" - дим, через який, власне, й проглядалося щось на кшталт зародків і поп-арту, й пост-модерну... 

На фоні стрімко зростаючого інтересу до фотографії, коли навіть аматорам доступні суперсучасні цифрові технології, твори Троха являють собою символічний зріз епох між феєричним комунізмом та диким капіталізмом у соціальному плані. Вважається, що найбільша технічна проблема сучасності – це збереження інформації. Фотофіксація людей, предметів та подій, безперечно, один із найдоступніших способів вирішення цієї проблеми. «Чемодан ТРОХА» – алегоричний погляд на ситуацію, що склалася «на ринку збереження пам’яті» – далеко не після кожного митця залишається «чемодан»…», - каже куратор виставки Олександр Кочубей.

Творчий спадок Миколи Троха вже став хрестоматійним і вивчається у вищих фотошколах та студіях світу. Оригінальні твори Майстра становлять культурно-мистецьку, історичну та музейну цінність.

Микола Трох – київський фотограф і художник, близький до кола «Паризької комуни». Народився у 1961 році у Любомлі Волинської області. Закінчив Львівський університет ім. Івана Франка (філологічний факультет). Автор 5 персональних та учасник понад 30 групових виставок в Україні, Чехії, Німеччині, Латвії, США. У 1991 році був визнаний найкращим художником в Україні. Помер у 2007. 

Виставка триватиме з 11 по 26 березня. 
Відкриття виставки: 10 березня о 19:00 

Вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія «EDUCATORIUM». Вхід вільний. 18+

Проект створено за підтримки «Студії Мистецьких Ініціатив»
Куратор: Олександр КОЧУБЕЙ 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.