Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Фотовыставка «CANactions. Город. Ценности»

Мероприятие уже прошло

Время работы Вт-Пт: с 12.00 до 20.30, Сб: с 10.00 до 17.30
Жанр Фото
Стоимость входа

Свободный

Виставка "CANactions Місто. Цінності" відображає місто та демонструє його голові цінності, серед яких приорітетними є люди. Вона дасть змогу кожному із нас знайти це своє особисте в загальному та відшукати власні цінності в розрізі міста.

CANactions - це освітня платформа, наша місія - сприяти створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Ми об'єднуємо найкращий світовий досвід у сферах архітектури та урбанізму, аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін. На сьогоднішній день в Україні існує гостра суспільна потреба зміни відносин між громадянами та іншими акторами: урядовими структурами, бізнесом, професійними колами. Відносин, що визначають та формують наше життя в різних вимірах — від культурного до просторового. Ця потреба змін одразу порушує такі питання - “Хто є тими агентами змін, які можуть модерувати створення нових типів зв'язків в містах України?” та “Які інструменти та підходи їм потрібні для успішного вирішення сучасних комплексних проблем?” 

Усі ці питання стали точкою відліку створення CANactions School for Urban Studies. 

Вхід вільний. Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.