Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Александра Козарецкого «Украина-Европа»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн: 11:00 - 16:00, Вт-Вс: 11:00 – 19:00
Жанр Графика
Стоимость входа
  • 40 грн.
  • 20 грн. - льготный билет

* к льготным категориям относятся: студенты, школьники, пенсионеры. 

Музей історії Києва та Олександр Козарецький представляють виставку «Україна-Європа»

Олександр Козарецький – член Національної спілки художників України, багатогранний митець, творчість якого можна поділити на декілька етапів: плакат, акварель, живопис, графіка.

Художник багато подорожує Україною та закордоном, шукаючи творче натхнення. Перебуваючи у Польщі, Чехії та Німеччині, він зробив багато замальовок чарівних куточків Кракова, Вроцлава, Праги, Кельна, Бонна, Андернаха, Бад-Брайзига та багатьох інших міст, чим нещодавно поділився з глядачами виставки під назвою «З мольбертом по Європі. Найпозитивніші відгуки відвідувачів надихнули Олександра доповнити експозицію українськими етюдами, що саме художник і зробив у своєму новому проекті «Україна-Європа».

«Україна-Європа» – це серія графічних робіт, що виконані сепією за законами реалізму. Своїми роботами художник хоче показати, що кожен куточок Європи і України прекрасний і надихатиме ще не одне покоління. На кожному полотні автор передає красу європейських міст з їхніми тихими вуличками та затишними патріархальними подвір’ями, додаючи ліричного настрою експозиції українськими пейзажами з річками та широкими степами.

Працюючи над серією графічних робіт, присвячених історичним місцям Європи, Олександр Козарецький досягає максимального ефекту передачі не лише стану природи, пори року, часу доби, але й майстерно передає архітектурні деталі будинків, чим переносить нас у певний час та епоху. Саме у цю мить час зупиняється на графічних аркушах майстра і кожен глядач зустрічається з вічністю.

Створюючи свої роботи, художник прагне, аби кожна людина могла не лише надихнутися його полотнами, але й відвідати усі представлені місця. Бо це не тільки збережена історія поколінь, а й натхнення на довгі роки.

МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).
Акредитація для ЗМІ за номером +380 96 906 51 89 (Ілона).
Куратор виставки – Варвара +380 67 262 51 25

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.