Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка работ Ольги Кравченко «Меланхолия»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн.-Пт. 11:00 - 19:00, Cб. 11:00 - 16:00
Жанр Живопись

З 24 березня в галереї “КалитаАртКлуб” – виставка Ольги Кравченко “Меланхолія”.
Відкриття – 24.03.2017 о 19.00.
Виставка триватиме до 21 квітня за адресою: Київ, вул. Малопідвальна, 21/8.

Назву виставці дала однойменна серія пастелей, написана Ольгою Кравченко упродовж останніх двох-трьох років. Серія, що складається із пейзажів та натюрмортів, представлена у рамках проекту “Мистецтво на папері”.

Мистецтвознавець Олег Сидор-Гібелинда про нову серію робіт художниці:

“Перефразовуючи Бюффона, скажемо: “жанр – це людина”, адже наша сучасниця живописну техніку перетворює саме в індивідуальний жанр станкової творчості. Пастель, фаворитка локально-рокайльного парадизу, поступово перетворюється на цілком стерпний пургаторіум “срібної доби”, в який укинуто індивіда рефлектуючого, охопленого неспокійними розмислами. Та не знедоленого: гомеопатична доза солодкого болю дозволяє очам розкритися якомога ширше, аби оцінити красу довкілля (пронизливо-червоні дахи Відня і Бледу, Словенія), яка – без такої дози – постає збалованим очам як щось нескасовне, безумовне, отже – вічне.

А це не так, бо не мали б ми тоді потреби у жодному мистецтві, яке насправді не може конкурувати з природою. Тлінність, плинність якої дивовижно вивищує прекрасну здатність людських рук до ошляхетнення плинного, тлінного. І одне без іншого не існує – повите “Меланхолією”. І талантом Ольги Кравченко”.

До експозиції також увійдуть твори, виконані у техніці олійного живопису, в якій художниця працює вже багато років.

Інформаційний партнер проекту – журнал “Антиквар”

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.