Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка живописи «ТРИ КРОКИ: Прихисток поета. Укриття. Лінія розмежування»

Мероприятие уже прошло

Время работы Пн-Вс: 12:00 – 19:00, Ср - выходной
Жанр Живопись

12 квітня о 18:00 відкриття унікальної виставки сучасних українських митців «ТРИ КРОКИ: Прихисток поета. Укриття. Лінія розмежування»

Від самого початку подій українського спротиву, керуючись радше інтуіцією ніж свідомим розрахунком, майже навмання ми замислили трирічний проект - жодного конкретного плану окрім власне бажання розгледіти певні фази змін у політичній реальності, яку раптом стало важко відокремити від особистої.

Оскільки ми усвідомлювали, що будемо весь час мати справу з тим, чого не знаємо або з таким, із чим не стикалися раніше, тож зосередилися власне на процесі праці аби побачити намальоване на власні очі й таким чином спробувати усвідомити побачене. Крім фактів, які неможливо було ігнорувати, для нас важливе було також те, на що ми дивилися у кожен певний проміжок часу, на чому зосереджували увагу, що мали за головне; за надзвичайних часів навіть добре знайомі речі невідворотно змінюються, кут зору приходить до руху та фокус уваги зосереджується інакше. Раптом усувається певна сліпота, зникають фільтри, налаштовані тим, що зветься звичкою; буденні речі виглядають як чужі. Навіть добре знайоме видається вперше побаченим – під час війни речі зі звичного оточення дивним чином ніби починають транслювати змінену реальність.

У трьох частинах проекту «Прихисток поета» (2014), «Укриття» (2015) та «Лінія розмежування» (2016) ми розмірковували про мову художника під час надзвичайних подій, про переосмислення звичних понять та про нові умови власного перебування у зміненому світі.

Виставка експонується з 12 по 23 квітня

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.