Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Выставки

Выставка живописи Анн Морганн «Sèves-Живиця»

Мероприятие уже прошло

Время работы Ср-Сб: 12:00 - 19:00,Вс: 12:00 - 18:00
Жанр Живопись
Стоимость входа

Свободный

Галерея ART 14, в рамках фестивалю "Французька весна 2017" представляє персональну виставку живопису Анн Морганн. 

22 квітня – 6 травня 2017. 

Цього року Галерея ART 14 бере участь у фестивалі "Французька весна 2017" (Французька весна в Україні!). Завдяки співробітництву з Французьким культурним центром (Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine), "Aromateque concept store" і "Ligne Roset Kiev" створена експозиція паризької художниці Анн Морганн. Це незвична виставка, бо глядачам пропонується доповнити споглядання живопису почуттями від вишуканих ароматів та враженнями від сучасних дизайнерських розробок меблів. 

Ідея такої експозиції народилася не випадково. Анн Морганн вісімнадцять років присвятила створенню парфумів. Ця творча діяльність призвела авторку до особливого відчуття та розуміння рослин, які надають їй натхнення у творчості. Завдяки її живопису глядач може здійснити унікальне, сповнене емпатією, занурення у світ природи. 

Слід наголосити на сучасності ставлення Анн Морганн до проявів природи. Це бажання максимального наближення та поцінування, бажання злиття, що неможливо було уявити до Руссо. У Новий час, тим більше у середньовіччі, культура протиставлялася природі і якщо й допускала якісь її прояви, то виключно у переробленому, несхожому на першоджерело вигляді. До прикладу, таке цілком штучне явище, як регулярний французький парк; майже повна відсутність пейзажу, як жанру у живописі, що свідчить про неуважність до природи; а у парфумерії цінувалися далекі від оточення, колоніальні пахощі, що наче відгороджували людину від натурального, природного стану речей. І навпаки, сучасне людство, що мешкає у мегаполісі, ностальгує за природою в усіх її проявах. Усвідомлення вразливості природи перед тотальною індустріалізацією, тільки підсилює наші зусилля повернутися до натуральних «екологічних» запахів, до життя поза містом, до злиття зі світом рослин і тварин. 

Відповідні метаморфози виникли у всіх сферах діяльності людини. Сучасна парфумерія, також, має новий напрямок - вона відроджує відчуття природності і не створює бар’єр з оточенням. Дизайн намагається відтворити атмосферу природних середовищ. А сучасний живопис, як от твори Анн Морганн, розкриває душу рослин перед глядачем. Ії картини сповнені стриманістю та простотою. Вони відповідають глибокій чутливості авторки до проявів життя, бо справжнє почуття не вишукує прикрас. 

Таким чином, творчість Анн Морганн є проявом індивідуального втілення загальних сучасних світових тенденцій ХХІ сторіччя. Заради їхнього кращого виявлення перед глядачем, організатори виставки створили особливе естетичне доповнення: атмосферу, що складається з сучасних ароматів, відео, новітніх тенденцій дизайну і світла. 

Гліб Вишеславський.

ART 14 gallery
www.art14.com.ua
+38 (044) 461 90 55 

Все события твоего города в мобильном приложении relax.ua. Найди «relax.ua» в своем маркете: App Store, Google Play!   
ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.